Verslag jeugdwedstrijd

28 mei 2018

Voorzien van een flesje water, een versnapering en twee ballen vertrok de eerste flight stipt op tijd en vol enthousiasme. Want ja, “kaartlopen” is een serieuze aangelegenheid.
Zij hadden de mooie bekers al zien staan, en wie wil die nu niet winnen?

Prachtige parren zagen we voorbijkomen en er werd door Ruben van der Laan zelfs een birdie geslagen op hole 8. Daar mocht hij twee ballen voor ontvangen.

Al met al is er heel goed gespeeld en werden er handicaps verlaagd. Uiteindelijk gingen de bekers naar Hugo Lok voor de derde prijs, Ruben van der Laan voor de tweede prijs en Finn Rijk voor de eerste prijs.

Zij hebben alle drie hun handicap verbeterd en wij feliciteren ze van harte. Als troostprijs hadden wij nog een mooie waterfles voor Jordy. Misschien valt hij de volgende keer in de prijzen.

Iedereen kreeg bij vertrek een mooi zakje mee, met greenvork, pen, bal marker en teetjes.
Wij danken onze helpers Tineke, Flora en Henk.

Wij verwachten jullie allemaal op zondag 1 juli a.s. voor de volgende jeugdwedstrijd.

De jeugdcommissie.