Reminder MP 2023
13 april 2023
Er blijkt nog enige onduidelijkheid te bestaan over de inschrijving en opzet van de Matchplay clubkampioenschappen.
- De inschrijving staat open sinds 1 april en sluit op 30 april.
- U kunt zich via de website of via de E-Golf4U app inschrijven voor één van de 2 hoofd categorieën, te weten:
- Open Matchplay Clubkampioenschap, bedoeld voor leden van alle leeftijden OF:
- Senior Matchplay Clubkampioenschap, voor leden vanaf 50 jaar
U kunt dus NIET aan beide kampioenschappen tegelijkertijd meedoen.
- Beide kampioenschappen staan open voor dames én heren, er bestaat dus geen apart dames- en herenkampioenschap meer.
- Beide kampioenschappen kennen elk 2 handicap categorieën, namelijk -9,0 t/m 18,0 en van 18,1 t/m 32,0. Na sluiting van de inschrijving wordt bepaald of u in de lage (t/m 18,0) of hoge (18,1 t/m 32,0) handicap categorie het kampioenschap gaat spelen, afhankelijk van uw actuele handicap op 1 mei a.s.
- Afhankelijk van het aantal inschrijvingen worden er eventueel voorrondes of poule wedstrijden gespeeld, zodat er voor elke categorie de beste 8 spelers of speelsters doorgaan naar het finale weekend op 1 en 2 juli.
- Het kampioenschap levert 4 kampioenen (dame of heer) op, namelijk
- Open Matchplay kampioen lage hcp,
- Open Matchplay kampioen hoge hcp,
- Senior Matchplay kampioen lage hcp
- Senior Matchplay kampioen hoge hcp.
Voor de duidelijkheid hebben wij de naam van het kampioenschap voor alle leeftijden gewijzigd in OPEN om een beter onderscheid te maken van SENIOR voor de 50+ ers.
Wij hopen dat deze nieuwe opzet vele leden zullen inspireren om in te schrijven en tenminste aan de voorronden mee te doen.
Voor vragen en opmerkingen kunt u altijd contact met mij opnemen.
Met sportieve groet,
Louis Laan
vz WECO
