Vriendinnendag 2026

3 juli 2026

Verslag van de Vriendinnendag 2026 in Heiloo

De jaarlijkse vriendinnendag in Heiloo werd dit keer gezegend met bloedheet, stralend zomerweer. Al vroeg in de middag verzamelden de dames zich, veertig in totaal, klaar voor een dag vol gezelligheid, warmte en heerlijke verwennerij.
Samen met onze flightgenoten, Thea en Betty, gingen we gezellig door de baan. We maakten prachtige slagen, soms verrassend en soms hilarisch.
Sportief en met veel plezier.
Eén van de hoogtepunten van de dag was het viergangendiner, dat met zorg was samengesteld. Elke gang werd met aandacht uitgeserveerd en zorgde voor genietmomenten. De combinatie van het warme weer, de gedekte tafels en het geroezemoes van veertig dames maakte het tot een sfeervol geheel.

Mooie prijzen
Tijdens het diner was het tijd voor de prijzen, altijd een spannend en vrolijk onderdeel van de dag. Er werd gelachen, geroepen, gejuicht en natuurlijk een beetje geplaagd.

De uitslag

3e prijs: Thea en Betty
2e prijs: Nella en Agnes
1e prijs: Tineke en Ada, een stralende overwinning

De winnaars namen hun prijzen in ontvangst onder luid applaus en veel vrolijkheid.

Dank aan de sponsors
Een speciaal woord van dank gaat uit naar de sponsors, die met hun bijdragen deze vriendinnendag extra glans hebben gegeven. Dankzij hun steun konden de mooie prijzen worden uitgereikt en kreeg de dag dat feestelijke tintje waar iedereen zo van genoot. Hun betrokkenheid wordt enorm gewaardeerd.

Een dag om te koesteren
De vriendinnendag eindigde zoals hij begon: warm, gezellig en vol verbondenheid. De combinatie van het prachtige weer, het heerlijke eten, de mooie prijzen en vooral de aanwezigheid van veertig fantastische vrouwen maakte het tot een dag om met een glimlach op terug te kijken.

Na het bedanken van de damescommissie ging iedereen naar huis met een voldaan gevoel, moe van het lachen, rozig van de wijntjes en al een beetje uitkijkend naar de volgende editie.

Sportieve groet namens de eersteprijswinnaars,
Tineke Kuyper en Ada Bontje